IMG Upload-GTA San Andreas CZ politika je respektovat a chránit soukromí svých uživatelů. IMG Upload-GTA San Andreas CZ nebude poskytovat vaše osobní informace třetím stranám bez vašeho souhlasu.

IMG Upload-GTA San Andreas CZ nebude prodávat nebo dávat žádnou e-mailovou adresu na nikoho a nikdy nebude nic nikde vystavovat nebo udávat. Nicméně, může IMG Upload-GTA San Andreas CZ zveřejnit vaše informace v případě, vyžaduje -li to zákon.

IMG Upload-GTA San Andreas CZ může použít e-mailovou adresu pro zaslání informací o IMG Upload-GTA San Andreas CZ hlavní servisní změny, důležité aktualizace nebo informace o různých akcích.

IMG Upload-GTA San Andreas CZ ukládá vaši IP adresu, ale používá ji pouze pro interní účely. Nebude nikdy poskytnuta jiné osobě / firmě / webu z jakéhokoliv důvodu.

IMG Upload-GTA San Andreas CZ používá cookies pouze za účelem zajištění informací o pohybu po této stránce. Cookie je malý kousek informace, používaný k identifikaci jednotlivce, kdy osoba vstoupí na stránky. V žádném případě se tyhle údaje neposkytují dále.

IMG Upload-GTA San Andreas CZ si vyhrazuje právo na změnu této politiky kdykoliv bez předchozího upozornění. V tomto případě bude nová politika zveřejněna na této stránce.

Pokud máte jakoukoliv otázku, prosím neváhejte nás kontaktovat.