IMG Upload-GTA San Andreas CZ politika je respektovat a chránit soukromí svých uživatelů. IMG Upload-GTA San Andreas CZ nebude poskytovat vaše osobní informace třetím stranám bez vašeho souhlasu.

IMG Upload-GTA San Andreas CZ nebude prodávat nebo dávat žádnou e-mailovou adresu na nikoho a nikdy nebude nic nikde vystavovat nebo udávat. Nicméně, může IMG Upload-GTA San Andreas CZ zveřejnit vaše informace v případě, vyžaduje -li to zákon.

IMG Upload-GTA San Andreas CZ může použít e-mailovou adresu pro zaslání informací o IMG Upload-GTA San Andreas CZ hlavní servisní změny, důležité aktualizace nebo informace o různých akcích.

IMG Upload-GTA San Andreas CZ ukládá vaši IP adresu, ale používá ji pouze pro interní účely. Nebude nikdy poskytnuta jiné osobě / firmě / webu z jakéhokoliv důvodu.

IMG Upload-GTA San Andreas CZ používá cookies pouze za účelem zajištění informací o pohybu po této stránce. Cookie je malý kousek informace, používaný k identifikaci jednotlivce, kdy osoba vstoupí na stránky. V žádném případě se tyhle údaje neposkytují dále.

IMG Upload-GTA San Andreas CZ si vyhrazuje právo na změnu této politiky kdykoliv bez předchozího upozornění. V tomto případě bude nová politika zveřejněna na této stránce.

Pokud máte jakoukoliv otázku, prosím neváhejte nás kontaktovat.
 
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich