IMG Upload-GTA San Andreas CZ je snadný hosting obrázků pro každého. Už jste někdy chtěli sdílet fotografie s přáteli, ale nechtěli jste jít přes potíže s vytvořením účtu u jiných poskytovatelů image hostů, nebo se uchýlit k něčemu jako neefektivní formou e-mailu? Pomocí tohoto webu, můžete jednoduše nahrát jakýkoliv obrázek ze svého počítače a sdílet je s kýmkoliv na světě! Obraz je uložen na serveru IMG Upload-GTA San Andreas CZ dobu neurčitou v případě registrace uživatelského účtu a nahrávání fotografií pod něj, případně dobu určitou u veřejné galerie bez uživatelského účtu. Zpravidla jsou to 3 měsíce, záleží ovšem na situaci. Vyjímkou jsou fotografie s pornografickým materiálem, zoofílií apod. Takové obrázky jsou z našeho serveru mazány!

Po nahrání obrázku, stránky generují automaticky odkaz na váš obrázek. Zkopírujte a vložte tento odkaz, kde chcete, například chatovací klient či vývěsky. Ve skutečnosti, IMG Upload-GTA San Andreas CZ automaticky vygeneruje potřebné BBCode ([img] [/img]). Jediné, co musíte udělat, je zkopírovat a vložit, a obraz je okamžitě viditelný.

To je vše, co k tomu můžeme dodat! Pokud máte nějaké návrhy, komentáře, připomínky nebo prosbu o pomoc, napište nám na email webu.